Головна » Статті » Публікації вчителів

Людина з'явилася на Землі після "космічного бомбардування"


Британський учений Тед Нілд стверджує, що поява людини на Землі була спровокована природними катаклізмами, які почалися через космічне "бомбардування".

За словами науковця, 470 млн років тому гігантський астероїд між Марсом і Юпітером розпався на шматки, які протягом 10 млн років падали на нашу планету.

У результаті багаторазово прискорилася біологічна еволюція і з'явилися нові форми тварин.

В основі погляду Нілда на еволюцію лежать роботи шведського вченого Біргера Шмітца, який під час вивчення кам'яних порід з різних районів світу виявив, що саме на цей період припадає 100-кратне збільшення кількості метеоритів, що впали на поверхню Землі, у порівнянні з середніми історичними показниками.

Діаметр самого астероїда становив, можливо, кілька сотень кілометрів. Він розбився на безліч осколків, розмір яких, у свою чергу, міг доходити до 10 км. Астероїд такого ж розміру, як вважається, знищив динозаврів.

Після таких природних катаклізмів на Землі відбулося поки незрозуміле прискорення еволюції, оскільки до цього життя на планеті відрізнялося примітивними і нечисленними організмами.

Шмітц і Нілд вважають, що метеоритне бомбардування і підвищена небезпека змусили природу шукати варіанти для збереження біологічного життя за рахунок створення більш численних і різноманітних форм, у тому числі предків динозаврів, ссавців і риб. До того ж клімат і геологічна структура Землі змінилися. У підсумку, на думку вчених, всі ці процеси призвели до появи людини.
________________
За матеріалами: http://tsn.ua/nauka_it/lyudina-z-yavilasya-na-zemli-pislya-kosmichnogo-bombarduvannya.html
Категорія: Публікації вчителів | Додав: Admin (03.07.2011)
Переглядів: 681 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]