Головна » Статті » Публікації вчителів

Блокування зареєстрованих користувачів

Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Бан (англ. ban — запрещать, объявлять вне закона) — один из принятых в Интернете способов контроля за действиями пользователей. Как правило, бан заключается в лишении или ограничении каких-либо прав пользователя (на создание/отправление новых сообщений или создание новых тем на веб-форуме, на отправление сообщений в чате, на комментирование в блогах и др.). Возможность введена в целях оградить интернет-сайт от троллей, спамеров, вандалов и прочих лиц, чьи сообщения вредят продуктивной работе ресурса.

Бан обычно действует в рамках одного веб-сайта. Круг запретных действий, за которые на пользователя налагается бан, устанавливаются владельцами этого сайта. Как правило, посетитель сайта заранее предупреждается о том, какие его действия на данном сайте могут повлечь наложение бана.


1-Відвідувачів ніхто не блокує! За рік існування було заблоковано по ІР лише одного відвідувача за паплюження сайту.
2-Блокуються НЕПРАВИЛЬНО зареєстровані КОРИСТУВАЧІ.
3-Усі відповіді у розділі FAQ (реєстрація).
4-Коли Ви реєструєтесь на сайтах Одноклассники, Вконтакте і т.д. Ви вказуєте своє ім'я та прізвище для того, щоб Вас знайшли Ваші друзі, знайомі чи родичі. Коли Ви реєструєтесь тут на сайті - Ви приховуєте свої дані. ЧОМУ?!!!!!! За рік існування сайту активними користувачами було лише 5-6 чоловік, всі інші реєструються, щоб подивитись хто тут зареєструвався, а як Ви знайдете один одного, якщо усі приховали свої ПІБ?!!!
5-НА ШКІЛЬНОМУ САЙТІ АНОНІМАМ НІЧОГО РОБИТИ!!!
6-МОЯ ТЕРИТОРІЯ - МОЇ ПРАВИЛА)))
Категорія: Публікації вчителів | Додав: Admin (01.02.2011)
Переглядів: 824 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]