Головна » 2018 » Листопад » 9 » Збережемо енергію разом!
11:39
Збережемо енергію разом!
 
      У Срібненському НВК з 05 по 09 листопада 2018 року проводився Тиждень енергозбереження. У ході тижня були заплановані та проведені наступні заходи: перегляд  мультфільму «Як ми зберігаємо електроенергію», година  спілкування  «Збереження енергії  - справа кожного громадянина»,  виставка  малюнків   «Збережемо електроенергію, воду, тепло!», гра-змагання «Полювання за кіловатами», виховна година «Знай! Зберігай! Дій!»,  конкурс плакатів «Збережемо енергію разом!», конкурс есе «Якби я був міністром енергетики».
     Протягом тижня учні проводили акцію «Економ і бережи!», в рамках якої щодня учнівським самоврядуванням велося спостереження, чи доцільно використовується електроенергія і вода в навчально-виховному комплексі.

&

&

     На завершення тижня був проведений позакласний захід «Я обираю енергозбереження», у якому взяли участь учні 5-7 класів. У ході заходу дітям було представлено різні життєві ситуації, пов’язані із споживанням енергії. Учні з великим задоволенням виконували завдання.  

&

       Проведені акції та виховні заходи з питань енергозбереження сприяли вихованню дбайливого громадянина своєї держави, формуванню економічного світогляду школярів.
     Але проблеми ресурсозбереження сьогодні не вирішуються в рамках одного тижня, вони обов'язково знайдуть своє відображення та продовження в роботі класних колективів протягом року, у співпраці з батьками та громадськістю.
        Отже, пам’ятаймо, що питання енергозбереження - це не одноденна акція, а щоденна та цілеспрямована праця.
 


  

Переглядів: 82 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]