Головна » 2018 » Грудень » 7 » Великий терор
11:40
Великий терор
     У зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору та відповідно річного плану НВК у Срібненському навчально-виховному комплексі було проведено наступні заходи:  виховну годину «Жахливі сторінки нашої історії», перегляд документального фільму «Це потрібно пам’ятати всім поколінням!», годину спілкування  «Масовий терор: погляд через роки», бесіди «Пам’ятаємо, цінуємо, поважаємо», «Репресовані земляки», тематичний урок з історії  України «Встановлення та утвердження радянського тоталітарного режиму  (1921-1939 рр.)», перегляд презентації «Відродження пам’яті», усний журнал «Пам’яті без вини звинувачених». У шкільній бібліотеці було організовано виставку «Ми повинні пам’ятати».
     Учні 8-11 класів відвідали шкільну кімнату пам'яті, ознайомилися з діючою виставкою, взяли участь у проведенні години спілкування  «Допоки живемо–пам’ятаємо!»

&

&

  Діти активно брали участь у всіх запланованих заходах, щиро перейнялися і усвідомили трагізм тих подій. Деякі учні пригадали розповіді своїх рідних, які були очевидцями страшних часів та поділилися цими спогадами з присутніми.


Переглядів: 94 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]