Головна » 2018 » Березень » 27 » Сторінками шкільного альбому
17:15
Сторінками шкільного альбому
 Кожного року навесні наш НКВ гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників різних поколінь у рідні стіни на вечір-зустрічі. Адже саме в школі ( бо вони закінчували школу) проводить свої найкращі роки життя людина. Так було і цього року:  рідна  школа приймала  в свої обійми дітей, які не забувають про неї, а линуть сюди, як пташенята до гнізда, щоб пригадати шкільні роки, дитинство, переглянути шкільні фотографії.
  Гордиться наша школа своїми випускниками.  Серед них лікарі, вчителі, юристи, трактористи й просто чудові люди. Ювілярами цього року були випускники 1978, 1983,1988,1993,1998, 2003, 2008, 2013 років, які залишили цікаві сторінки в історії школи.
  Найчисельнішим серед присутніх був випуск 1978 року. 40 років після закінчення школи. Як це багато. Сьогодні – це дорослі люди , в яких за плечима досвід, стабільна робота, дорослі діти, внуки, а з яким захопленням вони згадували свої шкільні пригоди й дарували слова подяки своїм вчителям. Будемо сподіватися, що ця добра традиція буде продовжуватися й далі. А випускники з радістю  й задоволенням будуть відвідувати стіни рідної школи.


&

&

&

&

&

&

&

Переглядів: 133 | Додав: svetlanashubareva | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]