Головна » 2018 » Травень » 17 » Прощавай, Букварику!
18:06
Прощавай, Букварику!
   15 травня 2018 р. у 1 класі нашого НВК пройшло свято «Прощавай, Букварику!»
   Буквар – перша книга, з якої розпочинається навчання грамоти. Саме з Букваря починається цікавий і захоплюючий шлях у світ знань.
   Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят кожного першокласника. Це не лише прощання з першим підручником, який вони вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів.
   З нагоди радісного свята в житті першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. До учнів завітали казкові герої: Пеппі, Плакса, Циганка, Шапокляк та ін., завдання яких треба було виконати, щоб врятувати Букварика. Діти завзято показували гостям свої таланти.  Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, цікаві загадки та захопливі танці не залишили байдужими нікого. Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Батьки подарували дітям цікаві книжки.
   Учням побажання – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по – справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще десять років… Бажаємо першокласникам щасливих шкільних днів і надалі!


Переглядів: 139 | Додав: Ersvet | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]