Головна » 2018 » Травень » 9 » Ми пам’ятаємо!
15:57
Ми пам’ятаємо!
   На виконання Указу Президента України «Про відзначення 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», згідно з річним планом роботи НВК у шкільному підрозділі було проведено такі заходи: бесіди «Велич Вашого подвигу навіки в наших серцях!», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», усний журнал «Події Другої світової війни». Для учнів середньої ланки було проведено відеоуроки з обговоренням «Українці, які в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора». Учні старших класів взяли активну участь у засіданні за круглим столом «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра».

&

&

    Учні та  вчителі НВК взяли участь в урочистостях та  меморіальних заходах, присвячених цим пам’ятним датам. Молодші школярі поклали квіти до обеліску слави та могили невідомого солдата й привітали присутніх на святі. 

&

&

Педагогічні працівники та учні НВК упорядкували пам’ятники та військові поховання жертв Другої світової війни.

    Учні 6-9 класів відвідали сільську бібліотеку, ознайомилися з діючою   виставкою. Взяли участь у проведенні уроку-спомину «Нехай у серці не згасне пам'ять».
 
&

     Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
Переглядів: 121 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]