Головна » 2018 » Листопад » 23 » І запалала свічка пам’яті
11:29
І запалала свічка пам’яті
     З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні та відповідно до Указу Президента в Срібненському навчально-виховному комплексі було проведено ряд тематичних виховних заходів. Учні переглянули презентацію «Пам'ять не вмирає»,  обговорили документальний фільм «І запалала свічка пам’яті та скорботи». Класні керівники підготували виховні години «Варварство ХХ століття – Голодомор 1932-1933 рр. в Україні» та «Не дамо згасити свічку пам’яті». Учителі початкових класів провели годину спілкування «Втрачене дитинство» та усний журнал «Пам'ять про скорботні 1932-1933 роки». У 10 класі було проведено тематичний урок «Ціна йому - життя».

&

&

&

&

&

&

&

 У бібліотеці шкільного підрозділу НВК було організовано виставку «Дзвони скорботи».

      Підсумком до всіх проведених заходів стала тематична лінійка під гаслом «Україна пам’ятає, світ визнає», метою якої було вшанування пам'яті безвинно замучених голодом, виховання в учнів особистісних рис громадянина  та патріота України. Під час проведення лінійки звучали записи класичної музики, слова якої знову змусили згадати про страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну українську сім’ю.
      Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про ті тяжкі часи.
Переглядів: 93 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]