Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Безпека і ми
12:49
Безпека і ми
     У ході тижня були заплановані та проведені наступні заходи: рольова гра «Я почну, а ти продовж», вікторина «Я обираю здоров'я», бесіди «Твоє життя - у твоїх руках», «Здоров'я мати – вік біди не знати»,  перегляд презентацій «З незнайомими людьми обережним будь завжди!», «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів», ділова гра «Дорожні знаки не мають канікул», виховна година «Небезпека поруч», урок-тренінг «Вберегтися і вижити», сюжетно-рольова гра «Лікарня».

&

&

&

 17 жовтня 2018 року о 10 годині 05 хвилин провели практичний тренінг з евакуації учасників освітнього процесу на випадок пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

&

   На завершення тижня учні 9-11 класів підготували брейн-ринг «Наша безпека». Основна мета заходу була направлена на виховання навичок обережного поводження з вогнем та взаємодопомогу при виникненні надзвичайних ситуацій.

   Підсумовуючи результати проведення Тижня БЖД, можна з впевненістю сказати, що питання безпеки підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце. Адже саме від цих знань та вмінь залежить щасливе та безпечне майбутнє наших дітей.

Переглядів: 149 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]