Головна » 2018 » Квітень » 20 » Безпека і ми
12:17
Безпека і ми
     У ході тижня були заплановані та проведені наступні заходи: рольова гра «Один вдома», вікторина «Я обираю здоров'я», бесіди «Якщо пожежа застала вас у приміщенні», «Здоров'я мати – вік біди не знати»,  перегляд презентацій «З незнайомими людьми обережним будь завжди!», «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів», ділова гра «Дитина вдома, дитина на вулиці», виховна година «Небезпека поруч», урок-тренінг «Вберегтися і вижити».

&

&

&

   18 квітня 2018 року о 10 годині 30 хвилин провели практичний тренінг з евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

&

    Було проведено ряд заходів до  Дня Цивільного захисту. З учасниками навчально - виховного процесу в цей день були організовані навчання стосовно поведінки під час надзвичайних ситуацій. Особливо важливим та актуальним це є для наших дітей, які повинні в цей нелегкий час вміти захистити себе.         
    Підсумовуючи результати проведення тижня, можна з впевненістю сказати, що питання безпеки підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце. Адже саме від цих знань та вмінь залежить щасливе та безпечне майбутнє наших дітей.
Переглядів: 99 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]