Головна » 2018 » Листопад » 16 » Азбука дорожнього руху
13:35
Азбука дорожнього руху
      У Срібненському НВК з 12 по 16 листопада 2018 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, у ході якої учні ознайомилися з планом роботи. Класними керівниками були проведені наступні заходи: години спілкування «Щоб не трапилось біди, правил дорожніх дотримуйся завжди», «Будь обережним на дорозі», перегляд презентації «Твій друг – дорожній рух!», бесіда «Цифри та факти. Безпека на дорогах»,  практичні заняття «Пішохідний перехід»,  «Правила розумного пішохода».
       Велика увага приділялася вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони ще мало знають про безпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, ігор з розмальовками, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги.

&

&

    На завершення тижня учні 8-11 класів підготували брейн-ринг «Що робити, коли…», у ході якого діти в ігровій формі повторили,  узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
     Проведені у ході тижня заходи були цікавими, корисними та різноманітними.

Переглядів: 87 | Додав: tatyanasoldatenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]