Головна » 2017 » Грудень » 11 » Акція «16 днів проти насильства»
14:07
Акція «16 днів проти насильства»
  25 листопада 2015 року у Срібненському НВК стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Педагогічним колективом НВК була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Учні нашого НВК залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». 
   Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків, розповсюджено буклети «Профілактика насильства і жорстокої поведінки».      
  До уваги учнів  була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля».   
   У рамках акції відбулися такі заходи: «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом», Всеукраїнський  тиждень права.
Учні та вчителі долучилися до акції «Лелеченя добра».  Також  на шкільному сайті розміщена інформація «Батькам про права дитини».                      
 На підтримку дітей-інвалідів у дошкільному підрозділі пройшла акція «Рука допомоги», у ході якої кожен мав можливість підтримати хлопчаків,  потиснувши їм руку,  проведено батьківські збори « Захистіть мене від зла, бо дитинка я мала».


&

&

&

Переглядів: 171 | Додав: svetlanashubareva | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]