Головна » 2017 » Травень » 19 » Загальношкільні батьківські збори
14:46
Загальношкільні батьківські збори
Робота з батьками

   Пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу шкільного підрозділу Срібненського НВК є робота з батьками.Одним із видів такої роботи є  класні та загальношкільні батьківські збори. Літній відпочинок та цікаве дозвілля вихованців у літній період стало наскрізною темою загальношкільних батьківських зборів другого семестру. З цікавою доповіддю та майстер-класом перед батьками виступила педагог - організатор Колесник М.А. А виготовлення паперової квітки стало кульмінаційним моментом її виступу.Хвилинка уваги та крапелька терпіння - і оченята дітей засвітяться новими іскорками інтересу. А довгі години безділля перетворяться на цікаві захоплюючі хвилини відпочинку.
   Із Статутом і  режимом роботи пришкільного табору відпочинку познайомила начальник табору Єрмоленко С.І.Вона завірила, що для вихованців підготовлено цікаві розваги та пізнавальні вікторини й екскурсії. Заступник директора з виховної роботи Шибарєва С.О. зазначила, що під час літнього відпочинку діти завжди повинні бути під наглядом дорослих, бо відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей повністю переходить на батьків чи осіб, які їх замінюють.
   Не залишилась без уваги й навчальна частина.Заступник директора з навально-виховної роботи Солдатенко Т.С. підвела підсумки навчального року й познайомила батьків з розкладом ДПА в початковій школі та 9 і 11 класів. Логічним завершенням зборів став виступ директора НВК Дудки М.А., яка зазначила, що поставлені завдання на 2016-2017 навчальний рік виконано,  наші вихованці- найкращі.
Переглядів: 144 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]