Підготовка до ЗНО - 2017

У 2017 році випускники шкіл здають ЗНО за таким графіком:  

Українська мова і література23 травня
Англійська мова29 травня
Математика31 травня
Історія України02 червня
Біологія
08 червня
Географія12 червня
Фізика14 червня
Хімія16 червня
Іноземні мови (окрім англійської)дивитись на сайті testportal.gov.ua


Реєстрація на ЗНО - 2017

Реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року триватиме 
з 06 лютого до 13 березня 2017 року!

Форма для здійснення реєстрації буде відкрита 
06 лютого 2017 року
Підставою для реєстрації особи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є реєстраційна картка, яка містить заяву та копії документів, що підтверджують достовірність зазначених персональних даних.

Факт надходження реєстраційної картки, сформованої особою, яка бажає зареєструватися, до пункту обробки є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, їх використання під час прийому на навчання відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних”.

Увага! Для здійснення реєстрації:
  • випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року надають документи до свого навчального закладу. Навчальний заклад надсилає реєстраційні документи всіх своїх випускників до відповідного регіонального центру та після здійснення реєстрації отримує конверти із Сертифікатами та вручає їх своїм учням.
  • випускники минулих років та випускники вищих та професійно-технічних навчальних закладів 2017 року зможуть оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись формою для здійснення реєстрації, та надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом на адреси, що будуть зазначені у контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки. Також можна звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації (будуть надані пізніше).

Детальніше: http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=reestraciya-zno-2017#


Посилання:Пройти тестування ЗНО онлайн: 

Без реєстрації
Для абітурієнтів ми рекомендуємо відвідати такі сайти: